Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, znanej i cenionej firmy produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem,  poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
  • Księgowanie operacji gospodarczych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i rozliczeń podatkowych.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym.
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, spółki matki, banków oraz instytucji zewnętrznych.
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
  • Sporządzanie rocznego budżetu.
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość zasad i przepisów dotyczących rachunkowości oraz podatków.
  • Znajomość zagadnień związanych z cenami transferowymi.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych i bankowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy.
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, karnety na basen, bony podarunkowe itp.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.