Global Commodity Manager-Steel Structures

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Global Commodity Manager-Steel Structures odpowiadać będzie za budowanie i realizację strategii zakupowej dla podległej struktury zakładów produkcyjnych na świecie. Współpraca z międzynarodowymi zespołami zakupowymi, raportowanie do Globalnego Procurement Director.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, globalny dostawca rozwiązań i produktów dla przemysłu. Atrakcyjny i uznany pracodawca, który w związku z uruchomieniami nowych projektów produkcyjnych i rozwojem swoich zakładów w Polsce i na świecie, poszukuje do swojego globalnego zespołu doświadczonego kandydata na rolę Global Commodity Manager-Steel Structures.

Opis stanowiska

Budowanie, wdrażanie i komunikowanie w podległych oddziałach globalnej strategii dla kategorii konstrukcji stalowych

Współpraca i raportowanie do Procurement Director

Rozwój efektywnego globalnego panelu dostawców z uwzględnieniem strategicznych kryteriów współpracy

Pozyskiwanie i kwalifikowanie nowych dostawców w koordynacji z lokalnymi organizacjami zakupowymi

Mierzenie i raportowanie wydajności dostawców przy wsparciu lokalnych organizacji zakupowych, sugerowanie rozwiązań w kierunku poprawy wydajności operacyjnej dostawców

Inicjowanie i prowadzenie globalnych projektów optymalizacyjnych, standaryzacyjnych i oszczędnościowych, poszukiwanie synergii pomiędzy zakupami w globalnej strukturze

Wsparcie lokalnych zespołów zakupowych w wyborze i zatwierdzanie dostawców dla nowych projektów

Wspieranie lokalnych organizacji zakupowych podczas realizacji projektu, w przypadku trudności z dostawcami

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe- preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne

Wysokie kompetencje techniczne i doświadczenie w kategoriach konstrukcji stalowych- warunek konieczny

Minimum 5 lat doświadczenia w zakupach strategicznych w środowisku produkcyjnym w rolach odpowiedzialnych za kształtowanie i zarządzanie strategią zakupową

Proaktywność i samodzielność w działaniu

Wysokie kompetencje negocjacyjne i liderskie

Bardzo dobre umiejętności zespołowe i komunikacyjne

Zdolności analityczne w celu wsparcia procesu podejmowania decyzji.

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Gotowość do odbywania podróży służbowych- do 25% czasu

Oferujemy

Atrakcyjna globalna rola Commodity Managera z bezpośrednim wpływem na strategię kluczowej kategorii zakupowej dla międzynarodowej struktury zakładów produkcyjnych

Współpraca z międzynarodowym zespołem i realizacja projektów dla rozpoznawalnych klientów

Praca w systemie Home Office + podróże służbowe

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Ubezpieczenie na życie

Karta Multisport

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page