Glazurnik / Płytkarz – praca za granicą

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś z zawodu glazurnikiem i szukasz pracy w Niemczech? Nasza firma poszukuje pracowników właśnie takich, jak ty! Sprawdź naszą ofertę i warunki współpracy, które oferujemy.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka  16-19€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • pomoc finansowa w formie zaliczki do 900 euro
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • zakwaterowanie zagwarantowane  przez pracodawcę - GRATIS
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • przygotowanie powierzchni do położenia płytek/kafelków
  • układanie płytek różnego rodzaju (w tym małych płytek 30x30 cm)
  • układanie mozaiki z płytek

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie płytkarza min. 5 lat
  • znajomość j. niemieckiego - poziom komunikatywny
  • auto na wyjazd

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy