Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GL Accountant

Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie ksiąg dla polskiej spółki w ramach księgi głównej
  • Zamknięcie miesiąca – przygotowywanie harmonogramu, koordynacja prac, księgowanie rezerw
  • Raportowanie wyników grupowych w systemie raportowania grupowego
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym
  • Koordynowanie audytu
  • Bieżące analizy, wsparcie dla innych zespołów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Raportowanie GUS F.01 (kwartalne)
  • Przygotowywanie danych do cen transferowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w dziale księgowości i/lub podatków
  • Znajomości ustawy o rachunkowości, umiejętności interpretacji przepisów podatkowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Praktycznej znajomości MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomości SAP FI/CO - mile widziane
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z klientem
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 7000-9500 zł brutto
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny harmonogram pracy w systemie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowej firmie
  • Komfortowe warunki pracy w biurowcu przy ul. Wołowskiej

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.