GL Accountant

Devire

Łódź, łódzkie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Łódź

Naszym Klientem jest lider wśród firm consultingowych w obszarze finansowym. Do łódzkiej siedziby naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko GL Accountant.

Miejsce pracy: Łódź (Śródemieście)

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (przynajmniej poziom B2)
  • Chęć do uczenia się i pozyskiwania nowych umiejętności w obszarach księgowości oraz finansów
  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość progrmau SAP będzie niewątpliwym atutem
  • Doświadczenie w obszarze księgowości GL

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, dekretacja oraz księgowanie faktur
  • Tworzenie raportów finansowych oraz księgowych
  • Codzienny kontakt z dostawcami, podwykonawcami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Stała korespondencja z zakresu księgowości z Urzędami Skarbowymi oraz Komornikami Sądowymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe
  • Korzystną lokalizację
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego oraz finansowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu
Devire Devire Devire Devire