GL Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
GL AccountantMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wykonywanie operacji w księdze głównej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Zamykanie miesiąca i wszelkie działania z nim związane,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli w zakresie księgi głównej,
  • Współpraca z audytorami finansowymi,
  • Uzgadnianie sald kont księgowych w oparciu o dokumentację,
  • Wspieranie projektów dotyczących usprawniania procesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze General Ledger / Sprawozdawczości finansowej/ Fixed-asset,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane wykształcenie na kierunkach związanych z finansami / księgowością / ekonomią,
  • Znajomość programów księgowych, w szczególności programu SAP oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w Łodzi oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający między innymi: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.