Geodeta

Tarnów, Kraków, małopolskie

MGGP S.A.

Opis stanowiska pracy

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie poszukuje Geodety - praca przy modernizacji EGiB

Miejsce pracy: Kraków lub Tarnów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie geodezyjne (średnie lub wyższe),
  • znajomość oprogramowania EwMapa lub TurboMapa w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość obsługi geodezyjnego sprzętu pomiarowego,
  • doświadczenie przy realizacji geodezyjnych prac kameralnych, zwłaszcza przy modernizacji EGiB, przy tworzeniu baz danych BDOT, GESUT

...i chcesz pracować w dużej polskiej firmie inżynieryjno-konsultingowej, to koniecznie prześlij do nas swoje CV.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach.

Oferty zawierające CV prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od 1998 roku.... Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu inżynierii, architektury oraz geoinformacji.

Poprzez swoje realizacje, uczestniczymy w ważnych inwestycjach w takich segmentach rynku jak infrastruktura i transport, budownictwo, ochrona środowiska, gospodarka wodna, rolnictwo, energetyka czy telekomunikacja.

Mamy udział w budowie lub modernizacji blisko 1.000 kilometrów dróg i 600 kilometrów kolei, zaprojektowaliśmy blisko 650 kilometrów sieci kanalizacyjnej, wykonaliśmy zobrazowania lotnicze i produkty pochodne dla niemalże całej Polski, części Libanu, Rumunii, Ukrainy, Niemiec i Łotwy, przygotowaliśmy szereg strategicznych dla kraju opracowań w zakresie środowiska.

Kompleksowy charakter naszych usług pozwala nam brać udział we wszystkich etapach przedsięwzięcia inwestycyjnego, od jego planowania poprzez projektowanie, nadzór aż po przekazanie do użytkowania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Architektura , Praca Badania / Rozwój , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis