Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy geodetę / geodetkę,

  • przede wszystkim do opracowań kameralnych, ale także praca w terenie
  • Praca w woj. łódzkim (siedziba w Zgierzu).
  • Szeroki wachlarz prac geodezyjnych z przewagą geodezyjnej obsługi inwestycji.

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pełny etat, w pełnym wymiarze) - pierwsza umowa na 2 miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Liczba wakatów: 1
  • Przedział wynagrodzenia:
  • Netto: 3000 zł – 4000 zł miesięcznie Netto
  • Brutto: 4130 zł – 5550 zł miesięcznie Brutto
  • W zależności od doświadczenia
  • W przypadku posiadania uprawnień propozycja wynagrodzenia będzie ustalana indywidualnie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe technik geodeta / inżynier geodeta
  • przynajmniej roczne doświadczenie w zawodzie
  • znajomość środowiska Auto Cad / Auto Cad Civil 3D

CV prosimy składać za pomocą opcji "Aplikuj"

więcej informacji: Andrzej Kwiatkowski tel.( +48) 693 651 350

Prezentacja firmy

GEOPLAN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Inżynieria