Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy geodetów:

-do prac terenowych 1 stanowisko

-do prac kameralnych 1 stanowisko

Mile widziani tegoroczni absolweci.

woj. łódzkie , powiat piotrkowski, gm. Czarnocin

ul. Główna 150 Czarnocin 97-318

Uwaga: Szukamy osoby, która zwiazała by się z nami na stałe najlepiej  z okolic Czarnocina

Wymagania

- wykształcenie geodezyjne (ewentualnie studenci zaoczni kierunków geodezyjnych)

- biegła obsługa komputera , prawo jazdy B

- zaangażowanie,

- chęci do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 2008r .

Założycielem firmy jest inż. geodeta... Jarosław Włudarczyk.

Firma świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Za wykonywane prace świadczymy uprawnieniami z dziedziny geodezji i kartografii nadanymi przez GŁÓWNEGO GEODETĘ KRAJU na podstawie art. 43 ustawy PRAWO GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE w następujących zakresach:

1) geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne;

2) rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych;

4) geodezyjna obsługa inwestycji;

Oferujemy całościową obsługę geodezyjną dla budownictwa indywidualnego a także dla dużych inwestycji budowlanych - począwszy od sporządzenia map do celów projektowych przez wytyczenie w terenie a skończywszy na inwentaryzacji powykonawczej.

Działamy głównie na terenie woj. łódzkiego, jednak w przypadku dużych zleceń powiększamy zakres działań na cały kraj.

więcej na stronie www-e-geodeci.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
2 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8,00 zł - 10,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie