Garbowanie skór - wynagrodzenie od 2000 euro brutto/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Moeskroen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Moeskroen, Belgia

Zadania:

  • zawieszanie skór na odpowiednie haki
  • solenie skór
  • końcowy etap produkcji ( przycinanie skór, odpowiednie składowanie)
  • pozostałe prace wskazane przez przełożonego
  • dbanie o czystość i higienę na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy z nożem (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • gotowość do wyjazdu własnym autem

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,42 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%, dodatek zmianowy w wysokości 3 euro
  • czeki żywieniowe w wysokości 2,11 euro dziennie
  • pozostałe benefity w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego oraz wsparcia polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy