FUNKCJONARIUSZ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SŁUPSKU

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1005

Obowiązki:

Strażak realizuje zadania zawodowe w zakresie ratowania zagrożonych ludzi, zwierząt, mienia i środowiska w związku z:
walką z pożarami i innymi klęskami żywiołowymi
akcjami ratownictwa technicznego
akcjami ratownictwa chemiczno-ekologicznego
akcjami ratownictwa medycznego
Strażak pełni służbę w jednostkach ratowniczo-gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej oraz innych jednostkach ochrony przeciwpożarowej, na stanowiskach przewidzianych dla szeregowych i podoficerów, z ukierunkowaniem na prowadzenie działań ratowniczych. Strażak przygotowywany jest również do realizacji zadań organizacyjnych i kierowniczych w ramach najmniejszej jednostki taktycznej, jaką jest rota i zastęp.
System czasu pracy: zmianowy 24/48
Inna umowa: 3 lata

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Aplikacje należy składać w formie i zasadach określonych OGŁOSZENIU nr 2/24o naborze do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku w zawodzie: strażak PSP z dnia 09.05.2024 r. opublikowanym pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-slupsk/ogloszenia-o-naborze2

Miejsce pracy: Młyńska 2, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Aplikacje należy składać w formie i zasadach określonych OGŁOSZENIU nr 2/24o naborze do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku w zawodzie: strażak PSP z dnia 09.05.2024 r. opublikowanym pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-slupsk/ogloszenia-o-naborze2

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy