Fullstack Developer

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1104060

Hays IT Contracting to forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów.

Szukamy osoby na stanowisko: Fullstack Developer

Lokalizacja: Katowice
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: 60-70 zł / h

Wymagania technologiczne:
  • Umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu
  • Bardzo dobra znajomość pryncypiów projektowania obiektowego/wzorców projektowych
  • Samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka MVC
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość javascript / typescript

Bonus points:
  • Znajomość metodyk TDD / BDD
  • Doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną (opartą o mikroserwisy)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformach Cloud

Twoje zadania będą polegać na:
  • Projektowaniu architektury i rozwijaniu rozwiązań dla platformy Klienta
  • Programowaniu z zastosowaniem frameworków: Symfony 3, Express.js, Angular
  • Wdrażaniu usług w środowisku chmurowym (Google Cloud)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Konkurencyjna stawka
  • Różnorodne projekty pozwalające na ciągły rozwój
  • Wyzwania dostosowane do twoich umiejętności i wiedzy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland