Fullstack Developer (Java+JavaScript)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym Klientem jest stabilny gracz na rynku polskiego eCommerce, specjalizujący się we wsparciu firm w zakresie obsługi logistycznej wysyłek. Praca w komfortowym, nowoczesnym biurze przy rozwoju flagowego produktu firmy.

Fullstack Developer

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój i utrzymanie komercyjnej aplikacji webowej opartej na mikroserwisach.
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie technologii i pomysłów rozwojowych.
  • Pracę w zwinnym, samoorganizującym się zespole (SCRUM).
  • Współpraca między zespołami w zakresie technologii i nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Od 2 lat doświadczenia na stanowisku developerskim;
  • Bardzo dobra znajomość Java, JavaScript, Spring;
  • Doświadczenie w pracy z REST;
  • Znajomość Unit Testing;

Mile widziana znajomość: Angular, Spring Boot, TypeScript, Reactive Programming, Spock, Hibernate, Integration Testing.

Oferujemy:

  • Luźny oraz pełen pasji i energii klimat pracy;
  • Nowoczesny stos technologiczny;
  • Elastyczne godziny pracy (dowolność z założeniem core hours);
  • Stabilne zatrudnienie oraz elastyczność w wyborze jego formy (oferujemy do wyboru umowę o pracę lub kontrakt B2B);
  • Opiekę medyczną i system benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media