Full Stack (JAVA) Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta – firmy realizującej oprogramowanie eCommerce, specjalizującej się w zakresie obsługi logistycznej wysyłek poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer.

Twoim obowiązkiem będzie:

-Rozwój i utrzymanie komercyjnej aplikacji webowej opartej na mikroserwisach.

-Współpraca z Product Ownerem w zakresie technologii i pomysłów rozwojowych.

-Praca w zwinnym, samoorganizującym się zespole (SCRUM).

-Współpraca między zespołami w zakresie technologii i nowych rozwiązań.

Wymagania:

-Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Fullstack Developera lub Java Developer

-Badzo dobra znajomość: Java, Angular, REST, Unit Testing

-Mile widziana znajomość: Spring Boot, Hibernate, JavaScript

Klient oferuje:

-Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

-Zwinna organizacja oraz świetny, start-up’owy klimat;

-Opiekę medyczną / Kartę Multisport

-Chillout room z konsolą do gier

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media