Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnych, obiecujących i chcących się rozwijać fryzjerów/fryzjerek do prowadzenia własnego salonu w należących do nas lokalach.

Możliwe formy współpracy to:

  • franczyza pod marką Metamorfoza (w należącym do nas lokalu)
  • wynajem lokalu (bez udziału i wsparcia marki)
  • praca jako kierownik/pracownik salonu (tylko w miastach wojewódzkich)

W przypadku franczyzy zapewniamy salon, wyposażenie salonu oraz obsługę księgowo-kadrową/marketingową.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia poprzez portal lub kontakt pod nr: 510-141-609.

Prezentacja firmy

Metamorfoza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne