Frontend/Senior Frontend Developer (React)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – wiodącej agencji z branży E commerce, współpracującej z najlepszymi natywnymi markami cyfrowymi na świecie, poszukujemy Frontend Developera oraz Senior Frontend Developera z React.

Produkt firmy opiera się na własnej zaprojektowanej i opracowanej platformie.

Dołączając do zespołu we Wrocławiu, osoba na tym stanowisku będzie częścią szybko rozwijającej się firmy, która buduje niesamowite sklepy dla uznanych na całym świecie marek. Zespół pracuje zdalnie, ale jednocześnie lubi spotkania i zajęcia zespołowe w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia.

Stos technologiczny w projekcie: React, Next.js i Apollo GraphQL, Javascript /TypeScript, Express.js, Next.js, Webpack, Heroku

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Minimum 2 lata doświadczenie z React,.js ( w przypadku stanowiska seniorskiego 3+)
  • Doświadczenie w projektowaniu responsywnych/mobilnych stron internetowych i tworzeniu rozwiązań dla wielu przeglądarek zoptymalizowanych pod kątem szerokiej gamy urządzeń.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnej komunikacji w międzynarodowym zespole)

Firma oferuje:

  • Współpraca w oparciu o B2B.
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Możliwość rozwoju umiejętności dzięki współpracy z silnymi międzynarodowymi markami przy innowacyjnych projektach.
  • Elastyczna, wyjątkowa, nieformalna atmosfera z mnóstwem pozytywnych wibracji.
  • Wsparcie doświadczonych i pomocnych współpracowników oraz swoboda tworzenia.
  • Budżet szkoleniowy
  • Piękne biuro we Wrocławiu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media