Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/01/2019.
Oferta wyróżniona

Frontend Developer

Wrocław Gliwice, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Frontend Developer.

Oczekwania:

  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS3 i RWD
  • Znajomość pojęć SASS i LESS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość framework Angular lub/i React
  • Znajomość bądź chęć poznania platform Hybris w obszarze e-comerce

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,)
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji e-comerce
  • Współpraca z klientem, zespołem testerów, analitykiem i architektem projektu
  • Aktywny udział w prowadzeniu projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu
  • Tworzenie aplikacji (zwłaszcza typu Enterprise).

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy