Frontend Developer

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1172261

Twoja następna firma
Dla naszego klienta, organizacji prowadzącej działalność z zakresu innowacyjnych systemów grzewczych, poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developera do nowoczesnego IT Hubu w Katowicach.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
Tworzenie aplikacji internetowych
Integrację komponentów UI z API i bazami danych we współpracy z Backend Developerami
Przeszktałcanie projektów aplikacji w kod front-endowy
Tworzenie dokumentacji, programowanie w parach, wykonywanie przeglądów kodu
Uczestniczenie w spotkaniach zespołowych i prezentowanie wyników w ramach metodyki Agile

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Doświadczenia w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, HTML, CSS
Doświadczenia w pracy z frameworkami takimi jak React lub Angular
Znajomości bibliotek JavaScript takich jak Boostrap lub jQuery
Doświadczenia w metodyce Agile
Języka angielskiego na poziomie b2+

Co zyskujesz?
Pakiet świadczeń takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport, etc
Dużo możliwości do ciągłego rozwoju takich jak seminaria, warsztaty, szkolenia, wydarzenia
Pracę w nowoczesnym prężnie rozwijającym się IT Hub'ie
Pracę hybrydową w Katowicach
Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę \

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv lub skontaktuj się z nami bezpośrednio drogą mailową.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy