Opis stanowiska pracy

Zadania

  • Projektowanie oraz implementacja aplikacji webowych w JavaScript (React, Backbone), HTML5, CSS3
  • Projektowanie testów jednostkowych
  • Praca w środowisku międzynarodowym nad systemami o wysokiej dostępności
  • Partycypacja w decyzjach zespołu developerskiego związanych z rozwijanym/tworzonym oprogramowaniem/duża samodzielność i decyzyjność

Oferujemy

  • Własne miejsce parkingowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji (UoP/ B2B)
  • Możliwość zapoznania się z nowymi technologiami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w szczególności informatyczne
  • Doświadczenie w programowaniu Front-Endu z wykorzystaniem JavaScript (mile widziane React lub Backbone lub Angular), HTML, CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwoju GUI
  • Znajomość wzorów projektowych i obszaru architektury aplikacji webowych
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość CMS, w szczególności WordPress, PHP OOP, NodeJS
  • Mile widziana znajomość narzędzi do testowania oprogramowania

Prezentacja firmy

IT Professionals Sp. z o.o. jest firmą działającą na polu rekrutacji w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy