Frontend Developer

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu,
  • Współpraca z analitykiem IT lub klientem w celu określenia sposobów realizacji poszczególnych wymagań biznesowych oraz opracowanie na tej podstawie projektu implementacji zmian w systemie IT,
  • Wydawanie kolejnych wersji systemu IT wraz z dokumentacją zakresu zmian w nowych wersjach,
  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej na poziomie biznesowym, logicznym, technicznym i na poziomie kodu aplikacji,
  • Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów w systemie IT,
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu IT

Czego oczekujemy?

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia komercyjnego w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych,
  • umiejętności programowania w języku JavaScript (ES6+),
  • znajomości bibliotek React, Redux oraz Webpack,
  • znajomości narzędzi Visual Studio Code oraz Yarn (lub npm),
  • znajomości HTML5 oraz CSS3 (SCSS),
  • doświadczenia w pracy z REST-owym API,
  • znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomość języka UML,
  • znajomość języka SQL,

Wymagania

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu biblioteki Jest,
  • umiejętność programowania w języku C#,
  • znajomość frameworków .NET Core oraz ASP.NET Core,
  • znajomość narzędzi Microsoft SQL Server Management Studio oraz Visual Studio,
  • umiejętność pisania skryptów PowerShell,
  • umiejętność pisania skryptów T-SQL.
  • znajomość języka UML oraz podstawowa narzędzia Enterprise Architekt,

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover oraz karnety sportowe (OK System)

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne