Frontend Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Zakres obowiązków:

• projektowanie nowych rozwiązań dla Klientów oraz wpływ na dobór technologii

• nadzór nad powstającym produktem

• tworzenie dokumentacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

• praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji web, potwierdzone zrealizowanymi projektami

• znajomość Angular 2+, HTML5, JavaScript, Type-Script, Bootstrap, CSS 3

• doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron www

• znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server)

• znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Informatyka lub pokrewne)

• doświadczenie TDD i zwinnych metodykach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

• pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Multisport, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)

• narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów

• kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

• możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe

• pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.