Opis stanowiska pracy

Chcesz budować zaawansowane systemy dla giełd i funduszy hedgingowych od Brazylii po Japonię?

Interesują Cię rynki finansowe i kryptowalutowe?

Połącz swoje wyjątkowe umiejętności techniczne i zainteresowanie inwestowaniem.

Pokaż nam swoje super moce i przekonaj nas, że to właśnie o Ciebie powinniśmy rozszerzyć nasz niesamowity zespół.

Osoby, które dołączą do naszego zespołu, jako Starszy Programista Front-End, będą uczestniczyły m.in. w:

- rozwoju interfejsu użytkownika systemu ukierunkowanego na wysoką wydajność przetwarzania

- tworzeniu nowych modułów systemu, w których kluczowe zagadnienia to:

* współbieżność,

* systemy kolejkowania wiadomości,

* przetwarzanie w czasie rzeczywistym dużych ilości danych,

* optymalizacja wydajności.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- prowadzimy rekrutację on-line;

- inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty;

- doskonała lokalizacja – blisko wrocławskiego rynku;

- elastyczne godziny pracy;

- wykorzystywanie zmyślnych praktyk rozwoju oprogramowania;

- wspólne wyjazdy integracyjne;

- praca zdalna;

- umowa UoP lub B2;

- całe piętro przeznaczone na strefę chill-out.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

- bardzo dobrze znasz język programowania Ecmascript 6+ i/lub Typescript;

- bardzo dobrze znasz React Framework oraz Redux;

- dobrze znasz Reactive Programming (RxJS);

- dobrze znasz wzorce projektowe programowania funkcyjnego i/lub obiektowego;

- znasz i stosujesz praktyki Clean Code;

- umiesz stosować praktyki TDD;

- komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim.

Ucieszy nas także, jeśli:

- tworzenie aplikacji obsługujących strumienie dużych ilości danych;

- znajomość zagadnień modularyzacji aplikacji Front-End;

- znajomość zagadnień DevOps (Docker, Ansible);

- znajomość zagadnień Continuous Integration/Continuous Delivery;

- optymalizacja kodu i testowanie wydajności systemów;

- pasja i zainteresowanie najnowszymi technologiami.

Prezentacja firmy

Empirica SA powstała w 2012 roku i tworzy rozwiązania softwarowe dla ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy