Opis stanowiska pracy

W Bold jesteśmy przekonani, że praca powinna nie tylko otwierać nowe możliwości rozwoju, ale również stanowić ciągłe wyzwanie. Nasza strategia oraz wspólne działania całego zespołu pozwoliły nam w ubiegłym roku znaleźć się na liście najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w regionie Europy Środkowo Wschodniej według prestiżowego rankingu Deloitte Fast 50 CE.

Stając się częścią załogi Bold dołączysz do lidera wdrożeń Magento2 w Polsce i zyskasz możliwość realizowania z nami najbardziej wymagających projektów e-commerce. Pracowaliśmy już między innymi dla takich czołowych przedstawicieli branży jak Castorama, Nestle, Super-Pharm, czy Semilac, dzięki czemu wciąż umacniamy swoją pozycję na rynku.

TWOJA ROLA W ZESPOLE BOLD:

  • Programowanie rozwiązań na potrzeby projektów wdrożeniowych, rozwojowych i utrzymaniowych działających w oparciu o platformę Magento.
  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków.
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu.
  • Doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

TWOJE KWALIFIKACJE:

  • Znasz bardzo dobrze HTML5, CSS.
  • Znasz dobrze JavaScript - natywny.
  • Znasz dobrze jQuery, require.js.
  • Znasz preprocesory Sass /Less.
  • Znasz gulp/grunt.
  • Znasz OOJS.
  • Umiesz pracować z GIT.

ŚWIETNIE JEŚLI DODATKOWO:

  • Umiesz pracować w zespole.
  • Znasz Knockout.js, underscore.js.
  • Znasz semantykę HTML.
  • Masz podstawową wiedzę na temat PHP.
  • Znasz wzorzec MVC, MV*.
  • Masz doświadczenie w pracy z BitBucket, Jira, Confluence.
  • Znasz zagadnienia związane z optymalizacją prędkości działania aplikacji webowych.
  • Masz doświadczenia w pracy w Scrum/Kanban.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ W ZAMIAN:

  • Pracę w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.
  • Wpływ na realizację projektu i podejmowane decyzje.
  • Naukę optymalizacji Magento 2.
  • Przygotowanie do zdania egzaminu certyfikacyjnego z Magento, za który zapłacimy
  • Zorganizowaną pracę w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket, a do automatyzacji używamy Jenkinsa.
  • Zupełnie luźną i niekorporacyjną atmosferę.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek.

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ:

Dołączenie do zespołu Bold to gwarancja pracy z najlepszymi specjalistami rynku e-commerce oraz możliwość realizacji największych projektów. Ponieważ chcemy przedstawiać naszym klientom ofertę najwyższej jakości, prowadzone przez nas rozmowy z kandydatami pomagają nam sprawdzić, czy nasze oczekiwania co do współpracy są podobne.

Prezentacja firmy

Firma BOLD od ponad 7 lat doradza, projektuje i wdraża rozwiązani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy