Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko Mid/Senior Frontend Developer (Vue.JS)

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole Scrumowym nad opracowywaniem i utrzymaniem rozwiązań opartych na platformie Azure.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer

Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz Vue.js oraz HTML i CSS

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Gotowość do sporadycznych podróży służbowych

Doświadczenie w pracy w SCRUM

Mile widziane:

Doświadczenie w programowaniu w Java

Znajomość GIT, REST, Azure

Klient oferuje:

umowę o pracę

będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,

konkurencyjne wynagrodzenie,

bonusy roczne oraz dodatki świąteczne,

bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),

świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),

możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,

zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,

elastyczny i równoważony czas pracy,

możliwość Home Office (2 dni w tygodniu)

elektrycznie dopasowywane biurka,

praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatn

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy