Frontend Developer (React)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Start-up IT tworzący biuro w Katowicach poszukuje Frontend Developerów.

Informacje o kliencie

Nasz klient, start-up, który otwiera właśnie biuro w Katowicach, tworzy rozwiązania wspierające aplikacje i systemy w takich branżach jak: social media, gry, aukcje online, e-commerce oraz rozwiązania z zakresu Internet of Things (IoT).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Rozwój i utrzymanie produktu
  • Współpracę z product managerem, klientami i stakeholderami
  • Dbanie o najwyższe standardy
  • Testowanie

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku developerskim
  • Znajomość JavaScript i jednego z frameworków - React, Angular, Ember
  • Znajomość baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach cloudowych (AWS, Google Cloud Platform Azure etc)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do 18 000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata)
  • Możliwość kształtowania nowych struktur lokalnych
  • Atrakcyjne benefity: udziały w firmie, wyjazdy do USA z osobą towarzyszącą (2 razy w roku), codzienne finansowane przez firmę lunche, opieka medyczna, karta sportowa, budżet szkoleniowy, meet-up'y

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page