Frontend Developer (React)-100% zdalnie/Mid./Sr.

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

O projekcie:

  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża: IT
  • Projekty: tworzenie od podstaw rozwiązania do mapowania GIS/ rozwój systemu zarządzania wydarzeniami dla dużej europejskiej firmy transportu publicznego
  • Wykorzystywane technologie: React, Redux, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS / CSS, REST API, Azure DevOps, GIT
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Budżet: Mid: 80 - 100 PLN +VAT/h (B2B) /10 000-14 000 000 PLN brutto/m-c (UoP); Senior: 100-125 PLN +VAT/h (B2B) /  14 000-17 000 PLN brutto/m-c (UoP)

Obowiązki:

  • Development tworzonego od podstaw rozwiązania do mapowania GIS zintegrowanego z innymi funkcjonalnościami systemu
  • Ścisła współpraca z User Experience Designerem oraz całym teamem developerskim
  • Wykonywanie zoptymalizowanych testów w celu zwiększenia konwersji
  • Przeprowadzanie code review oraz testów jednostkowych ze szczególną dbałością o standardy
  • Tworzenie i utrzymywanie bibliotek wspólnych komponentów i narzędzi
  • Projektowanie responsywnych witryn internetowych za pomocą HMTL, CSS i JavaScript
  • Projektowanie i tworzenie prototypów koncepcyjnych oraz gotowych do produkcji interfejsów użytkownika
  • Wsparcie innych członków zespołu w zakresie doradztwa technicznego z obszaru frameworka React.js, wzorców projektowych, obsługi strumieniowych danych/ aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych
  • Doświadczenie z React/Redux
  • Mile widziane podstawowe doświadczenie w projektowaniu UI/UX
  • Mile widziane doświadczenie z Azure
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.