Frontend Developer (React)-100% zdalnie/Mid./Sr.

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

O projekcie:

  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża: IT
  • Projekty: tworzenie od podstaw rozwiązania do mapowania GIS/ rozwój systemu zarządzania wydarzeniami dla dużej europejskiej firmy transportu publicznego
  • Wykorzystywane technologie: React, Redux, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS / CSS, REST API, Azure DevOps, GIT
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Budżet: 80 - 100/110-135 PLN +VAT/h (B2B) / 10 000-14 000 000/ 14 000-17 000 PLN brutto/m-c (UoP)-Mid/Senior

Obowiązki:

  • Development tworzonego od podstaw rozwiązania do mapowania GIS zintegrowanego z innymi funkcjonalnościami systemu
  • Ścisła współpraca z User Experience Designerem oraz całym teamem developerskim
  • Wykonywanie zoptymalizowanych testów w celu zwiększenia konwersji
  • Przeprowadzanie code review oraz testów jednostkowych ze szczególną dbałością o standardy
  • Tworzenie i utrzymywanie bibliotek wspólnych komponentów i narzędzi
  • Projektowanie responsywnych witryn internetowych za pomocą HMTL, CSS i JavaScript
  • Projektowanie i tworzenie prototypów koncepcyjnych oraz gotowych do produkcji interfejsów użytkownika
  • Wsparcie innych członków zespołu w zakresie doradztwa technicznego z obszaru frameworka React.js, wzorców projektowych, obsługi strumieniowych danych/ aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych
  • Doświadczenie z React/Redux
  • Mile widziane podstawowe doświadczenie w projektowaniu UI/UX
  • Mile widziane doświadczenie z Azure
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń: prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy