Front-End Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy firmami i osobami prywatnymi.

Masz okazję stać się częścią zespołu tworzącego aplikację, która pozwala osobom prywatnym na znajdowanie usług i produktów, a wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywanie nowych zleceniodawców.

Główne zadania na stanowisku:

  • Projektowania i programowania rozwiązań Front-end’owych,
  • Testowanie, utrzymanie i optymalizacja aplikacji WWW.

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu rozwiązań front-endowych,
  • znajomość HTML/HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design,
  • znajomość Vue.js lub Angular/React.js
  • znajomosć zagadnień związanych z UX/UI,
  • doświadczenie z systemami wersjonowania SVN/GIT,
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • analitycznie myślenie,
  • zdolność do rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • znajomość metodologii Agile / Scrum,
  • tworzenie aplikacji webowych w oparciu o technologie Java / Servlets / JSP,
  • znajomość Java Framework (Struts i/lub Spring, Apache Lucene / Elastic Search),
  • znajomość języka SQL.

Oferta naszego klienta:

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • budżet szkoleniowy oraz wdrożenia,
  • karta Multisport, opieka medyczna (Luxmed), ubezpiezenia grupowe,
  • elastyczne godziny pracy (10:00 - 15:00 core hours)
  • wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy,
  • wynagrodzenie wspólnie dostosowane do Twojego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • duży wpływ na wdrażane projekty,
  • świetny i doświadczony zespół.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media