Front-end Developer

HRK S.A.

Poznan, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla branży logistycznej, szukamy osoby na stanowisko Front-end Developera:

Front-end DeveloperMiejsce pracy: Poznan

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie nowe aplikacji www na podstawie dotychczasowego produktu w wersji desktopowej,
  • przegląd, analiza i wybór najlepszych rozwiązań technicznych na potrzeby projektu,
  • wsparcie serwisu i rozwój aplikacji,
  • udział w wewnętrznych szkolenia.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia z wykorzystywaniem zewnętrznych bibliotek,
  • znajomość technologii: JS/TS , Angular 2 i wyżej, CSS3, HTML5
  • narzędzia: NPM i GIT SVN,
  • znajomość JSON oraz stylu architektury REST,
  • znajomość języka angielskiego na pozomie komunikatywnym oraz prowadzenia dokumentacji techniczej.

Oferujemy:

  • Budżet szkoleniowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • urlop oraz L4 w przypadku B2B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.