IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Front-End Developer

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży IT poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź- centrum- nowoczesne biuro w klimatycznym miejscu

Zadania / obowiązki:

Jeśli potrzebujesz zmiany i odpoczynku od typowej korpo, nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Kilkuosobowy zespół i przyjazna, nieformalna atmosfera. Dla zainteresowanych kurs FIFA 17. Jeśli przekonuje Cię kameralna atmosfera i nie chcesz dłużej zastanawiać się kim są Ci ludzie, których codziennie mijasz, aplikuj.

  • Utrzymanie platformy dla inwestycji bezpośrednich na rynku holenderskim
  • Tworzenie i rozwój innych systemów dla Klientów z branży telefonii internetowej oraz usług hostingowych

Oczekiwania:

Jeśli jesteś dobry i masz doświadczenie w pracy z:

  • HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, Sass
  • Systemami kontroli wersji – GIT/Mercurial

Dodatkowe punkty za:

  • Znajomość zasad i zainteresowanie UX i SEO
  • Java, PHP, MySQL
  • Node.JS
  • CMS/WordPress
  • Apache/NGINX
  • TeamCity

Poza tym:

  • Z łatwością komunikujesz się po angielsku, dzięki czemu porozmawiasz z zespołem holenderskim

Firma oferuje:

  • Rodzaj umowy- Ty wybierasz: umowa o pracę, umowa zlecenia, B2B
  • Pełen etat
  • Wynagrodzenie: konkurencyjne w stosunku do firm na rynku łódzkim, dostosowane do poziomu Twoich umiejętności

Co czeka Cię w firmie?

  • Luźna atmosfera, bez korpo-presji
  • Smaczne kanapki każdego dnia
  • FIFA na PS4
  • Miejsce parkingowe
  • Możliwość nauki holenderskiego 1h w tygodniu
  • Możliwe odwiedziny zespołu w Holandii
  • Praca z ciekawymi, doświadczonymi osobami w zespole
  • Udział w projektach dla holenderskich Klientów
  • Wybór dowolnej formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.