Opis stanowiska pracy

Sonda Sports to spółka działająca na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Tworzy rozwiązania informatyczne dla branży sportowej na całym świecie.

W związku z szeroką ekspansją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Front-End Developer

Technologie: Mikroserwisy i architektura “serverless”, IoT, Big Data & Cloud computing

Klient: piszemy dla siebie, tworząc system dla sportu

Branża: analityka sportowa

Wymagania

- znajomość JavaScript, CSS3, HTML5

- znajomość biblioteki ReactJS

- znajomość architektury REST

- umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git

Mile widziane

- umiejętność posługiwania się programami Adobe Photoshop / Illustrator (lub ich odpowiednikami open source)

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Brak korporacyjnych mechanizmów

- Elastyczne godziny pracy

- Bardzo dobre wynagrodzenie

- Długoterminową współpracę w preferowanej formie

- Wpływ na standardy, metodyki i praktyki

- Możliwość rozwoju i bardzo ciekawy, globalny projekt

Prezentacja firmy

We’re making probably the best solution in the world helping to improve ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy