Front - End Developer with React

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1148759

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Front - End Developera z Reactem

Lokalizacja: Poznań/Leszno/Katowice - w tej chwili zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: Długofalowo
Stawka: ok 60 zł/h

Zadania/Projekty:
Firma prowadzi dwa projekty, osoba zatrudniona będzie pracować przy jednym z nich.
  • Tworzenie aplikacji webowowej do obsługi kamer (obszar Security), bramek dla aut, czujników itp. Apka tworzona od zera od ok. roku, jeszcze nie jest na produkcji, docelowo ma zastąpić starszy projekt
  • Aplikacja webowa do zarządzania kamerami, tworzą UI, tworzenie nowych funkcjonalności, monolit (brak mikro serwisów), czasem spotkania o 17 (z uwagi na różnice czasu), standardowe godziny 8-17

Wymagania:
  • 1+ lat doświadczenia
  • Angielski na poziomie B2
  • Must: React ( mile widziane hooks) SCSS, Redux lub Context, TypeScript
  • Nice to have: Docker, WebPack, Micro frontend i Micro service, podstawy C# (jest na backendzie)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland