Opis stanowiska pracy

• praca z frezarkami CNC i/lub tokarkami CNC
• rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
• utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
• zgłaszanie usterek
• programowanie maszyny

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze frezarek CNC lub tokarek CNC ze sterownikiem Fanuc
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 520€ netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie) – stawka do negocjacji
• mieszkanie (1-osobowe pokoje)
• ubezpieczenie
• pomoc koordynatorów
• poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji