Frezer (Heidenhain) / centrum obróbcze

Eindhoven, zagranica

W&F Detacheringen

Opis stanowiska pracy

Nasz klient specjalizuje się produkcją wysokiej jakości narządzi, tłoczników postępowych, głównie dla pras hydraulicznych lub mimośrodowych.

Samodzielne opracowanie produktu na podstawie rysunku technicznego (pojedyncze sztuki), ustalenie kolejności obróbki i narzędzi , programowanie maszyny z pulpitu, robienie pomiarów kontrolnych.

Obowiązki:

• Programowanie oraz ustawianie frezarek oraz centrów obróbczych w oparciu o rysunek techniczny na systemach Heidenheain (3 osie) ( 5 osi).

• Praca dotyczy obróbki pojedynczych elementów lub małych serii.

• Wykonywanie pomiarów kontrolnych.

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie na przynajmniej jednym z wymienionych systemów.

• Bardzo dobra umiejętność programowania maszyn z pulpitu.

• Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego.

• Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z... dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.
Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji