Frezer CNC/programista 16€-23€ brutto/h Zele

LINK2WORK Sp. z o.o.

Zele, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • samodzielna obsługa frezarek CNC pod kątem przygotowania, programowania, ustawiania i obsługi
  • obsługa systemu sterowania Heidenhain
  • programowanie maszyn
  • czytanie rysunku technicznego
  • obsługa urządzeń pomiarowych
  • ciągła współpraca z kierownikiem produkcji
  • ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie od 16-23€ brutto/h w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • pełny wymiar godzin 39 godzin
  • wypłata tygodniowa 450€- 630€
  • jedna zmiana od 8:00 -16:30
  • bon żywnościowy 7 € - za każdy dzień roboczy
  • dodatek wakacyjny- brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną- (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w
    okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ /145€ tydzień
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie jako frezer CNC + umiejętność programowania
  • znajomość systemu sterowania Heidenhain
  • doświadczenie w pracy w branży metalurgicznej
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
69,3PLN - 99,6PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji