Frezer CNC – Operator/Programista - Heidenhain (530/ 620/640) – 3/5 osi, Niemcy

CNC-EXPERTS GmbH

Opole, (relokacja Niemcy), opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma CNC-EXPERTS GmbH jest profesjonalną Niemiecką firmą konsultingową działającą na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się pozyskiwaniem wysoko wykwalifikowanych specjalistów CNC dla firm produkcyjnych na terenie Niemiec. Jeśli szukasz nowego wyzwania jako specjalista CNC i jesteś gotowy na przeprowadzkę do Niemiec znajdziemy dla Ciebie idealną pracę, która pasuje do Twoich umiejętności i koncepcji. Co więcej, współpracujemy wyłącznie z firmami, które uważamy za godne zaufania, kompetentne i rozwijające się. Wspieramy cię również podczas całego procesu rekrutacji i relokacji, również w Twoim ojczystym języku.

Miejsce pracy w okolicy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Dla naszych zaufanych i godnych polecenia klientów (Niemieckie, rodzinne firmy produkcyjne) szukamy Specjalistów CNC na różne stanowiska: Frezer - Operator/Ustawiacz; Frezer - Operator/programista CNC; Frezer - Operator/programista CAM.
  • Poszukujemy specjalistów doświadczonych do obsługi oraz ustawiania lub programowania maszyn 3-5 osiowych z Heidenhain.
  • Dla ofert na ustawiacza: Programy są już gotowe – wymagane edycje, wgrywanie programu oraz korekty/poprawki.
  • Dla ofert na programistę: pisanie pełnych programów z rysunku technicznego w panelu maszyny lub
  • Doświadczenie z dużymi częściami jest zaletą, ale nie jest konieczne.
  • Produkcja serii oraz skomplikowanych, pojedynczych sztuk , a także prototypów o dużych i średnich gabarytach.
  • Branża: automotive, aerospace, engineering, medical i podobne.
  • Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego mile widziana.

Co oferujemy :

  • Firmy są ulokowane w różnych regionach Niemiec (m.in. Cuxhaven, Paderbron, Stuttgart, Boxenburg, Frankfurt, Monachium ).
  • Reprezentują bardzo przyjazne środowisko dla pracowników z zagranicy.
  • Oferowane pełne wsparcie przy wdrożeniu oraz nauki j. Niemieckiego.
  • Umowa stała, na niemieckich warunkach, bezpośrednio z pracodawcą.
  • Oferujemy pełne wsparcie przy relokacji oraz znalezieniu kwatery
  • Stawka podstawowa do 22/24 € brutto na start.
  • Praca na 2 zmiany, w razie potrzeby nocna zmiana; Praca 40 godz/ tyg.
  • Dopłata za nocną zmianę i nadgodzin +25%.
  • W razie potrzeby możliwe są nadgodziny (część do odbioru jako czas wolny, a cześć wypłacane - według indywidulanej preferencji kandydata).
  • Urlop płatny 25-30 dni.
  • Premia świąteczna, urlopowa. Inne dodatki.

Prezentacja firmy

Firma CNC-EXPERTS GmbH jest profesjonalną Niemiecką firmą rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji