Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje operatora Frezarki CNC chętnego do wyjazdu na kontrakt do Niemiec ( Zagłębie Ruhry).

Praca polega na obsłudze maszyny Datron. Sterowanie V9 oraz Nexxt.

Mozliwość przyuczenia w przypadku braku doświadczenia z podobnym sterowaniem.

Frezowane elementy to blacha z aluminium, duroplast oraz tytan.

Praca jednozmianowa. w nowopowstalej firmie.

W zamian za wysoki profesjonalizm, oferujemy:

Darmowe zakwaterowanie.
Darmowy przejazd PL-DE jak i powrót DE-PL.
Polska umowa o prace.
Stalą współpracę (kontrakt jest bezterminowy).
Pełne składki ZUS.
wysokie wynagrodzenie
Regularne zjazdy do Polski.
Ubranie robocze
Stałą opiekę polskiego koordynatora.
Nadgodziny.
dodatkowe ubezpieczenie prywatne opłacane przez pracodawcę.

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
możliwość przyuczenia ze względu na niespotykane sterowanie.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - niezbędna.
własny samochód.
Zaangażowanie oraz wysoka kulturę pracy.
Chęć do nauki oraz poszerzania swojej wiedzy.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy