FREZER CNC (m / k) zakwaterowanie + niemiecka umowa

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, Neustadt am Rübenberge, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:

FREZER CNC

miejsce pracy: Neustadt am Rübenberge - Niemcy

Oferta:

  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • dodatek wakacyjny i premia świąteczna
  • wyposażone zakwaterowanie
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

Benefity:

  • tańsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!

Obowiązki:

  • produkcja części i małych serii
  • pomiary i kontrola elementów

Wymagania

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • język niemiecki lub angielski

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne