FREZER CNC (BEZ PROGRAMOWANIA)

ADK Sp. z o.o

Niemcy, Zell am Harmersbach, zagranica

Od: ADK Sp. z o.o
Miejsce pracy: Niemcy, Zell am Harmersbach

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Szwajcaria, Holandia, UK gdzie pozyskujemy klientów.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Typ pracy: czas nieokreślony

Wymagania:

  • przesłanie do nas aktualnego CV w j. polskim i niemieckim, świadectw pracy, referencji wyłącznie emailem lub poprzez APLIKUJ,
  • Erfahrungen im Bereich Einzelteilefertigung für den Werkzeugbau,
  • Gute bis sehr gute Kenntnisse in der Bedienung Heidenhain TNC 620 (Fräsen),
  • Bereitschaft zum 2- Schichtbetrieb nach Bedarf
  • Selbstständiges Organisieren und Abarbeiten der gestellten Aufgaben incl. Vorrichten der Teile bis zur Qualitätskontrolle,
  • Zielorientierter, engagierter Arbeitsstil gepaart mit Teamgeist und einem hohen Maß an Einsatzbereitschaft
  • Deutsch kommunikativ

Obowiązki:

  • Fräsen von Einzelteilen nach Zeichnung, bzw. nach bereit gestellten CAD- Daten
  • Fräser 3 und 5 Achsfräsen, Rüsten von Teilen, zeichnungslesen
  • Erstellen der Fräs,- bzw. Drehprogramme nach Zeichnung, bzw. nach bereit gestellten CAD- Daten
  • Teilweise selbstständige Materialbereitstellung und Vorrichten der Teile für die Bearbeitung
  • Bedienung einer eine NC Fräsmaschine Kunzmann WF600MC (Heidenhain TNC620) Persönliche

Oferujemy:

  • zarobki: €12,64 Brutto/Stunde + €20,00 netto Auslose,
  • zakwaterowanie (płatne) organizuje pracodawca

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.