Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

FRANCJA - DERMATOLODZY I GINEKOLODZY

Paryż i inne, zagranica

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Cooptalis

Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia, Położnictwo i ginekologia

OFERTY PRACY DLA LEKARZY DERMATOLOGÓW I GINEKOLOGÓW WE FRANCJI

Cooptalis, firma specjalizująca się w rekrutacji i relokacji międzynarodowej, poszukuje lekarzy dermatologów i lekarzy ginekologów do pracy we Francji w placówkach prywatnych oraz państwowych.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
porady prawne w zakresie uzyskania PWZ,
pomoc w całym procesie relokacji dla lekarza oraz jego rodziny.
Nasze usługi są całkowicie bezpłatne.

Wynagrodzenie:
od 6000 do 9000 euro netto miesięcznie w zależności od doświadczenia

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagana znajomość języka francuskiego na poziomie B1/B2 (osoby ze słabszą znajomością języka, ale zmotywowane do nauki również zapraszam do kontaktu).

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna