Foliowanie i etykietowanie produktu - 2600 zł/msc. + 350 zł PREMII

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
- umowę o pracę już od pierwszego dnia
- pracę na pełen etat
- stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie 15,48zł/h (przy założeniu 168h x 15,48= 2600 zł) + 350 zł premii jakościowej
- po przepracowaniu 4 mcy przejście do firmy

Obowiązki:
-wizualna kontrola jakości produktu
- streczowanie produktu
- naklejanie etykiet
- układanie w kartony

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmian lub w systemie IV brygadowym

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv za pomocą portalu, lub za pomocą Tel: 790 -790-446 - lub osobiście w biurze Towarowa 35, V piętro w Poznaniu.

SPOTKANIE INFORMACYJNE ODNOŚNIE PRACY ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O GODZ 15.00 W BIURZE AGENCJI PRACY FALLWORK PRZY UL. TOWAROWEJ 35 W POZNANIA (V PIĘTRO). PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" *oferta pracy tymczasowej
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego o Certyfikacie APT nr 6321