Antal Sp. z o.o.

FMEA Europe Supervisor

Location: Tomaszów Mazowiecki

Zadania:

  • Przygotowanie, tworzenie i wdrażanie procesów, produktów i / lub projektów FMEA w Czechach, Polsce i Niemczech
  • Zarządzanie dokumentacją i moderacją FMEA procesu, produktu i / lub projektu
  • Koordynacja i wsparcie analizy błędów
  • Wsparcie w koncepcji i podejmowaniu decyzji lub definiowaniu środków metodami FMEA
  • Szkolenie i wprowadzenie metod i narzędzi FMEA
  • Zgodność z określoną metodologią i zapewnienie poprawności formalnej FMEA
  • Śledzenie terminów działań FMEA i prezentacja wyników wewnętrznie i zewnętrznie
  • Prezentacja aktualnego statusu FMEA na spotkaniach z klientami

Profil:

  • Wykształcenie wyższe z nauk ścisłych / inżynierii lub równoważny z dodatkowymi kwalifikacjami zawodowymi
  • Preferowane 3-5 lat sprawdzonego doświadczenia w branży motoryzacyjnej. (Minimum 3 różne stanowiska, np. Inżynier ds. Jakości zakładu, inżynier procesu, specjalista ds. FMEA…)
  • Dobra znajomość metod FMEA
  • Wysoka wiedza z oprogramowaniem APIS
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej
  • Praktyczne doświadczenie w moderowaniu sesji FMEA oraz ugruntowane umiejętności moderowania i prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Orientacja na klienta
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej i elastyczność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji na poziomie globalnym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii;
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością tworzenia i realizacji własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i finansowanie wakacji.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl