FLOOR MANAGER w Gabinecie Stomatologicznym

Freshmed Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Klinika Stomatologii i Ortodoncji w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko Floor Manager.

Klinika istnieje na rynku od 9 lat i w tym czasie zdołaliśmy już osiągnąć silną pozycję na regionalnym rynku.  Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającym się zespołem, który wzorując się najlepszymi światowymi trendami oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne dla naszych pacjentów.

Jeśli posiadasz silne zdolności organizacyjne oraz zarządzające, a jednocześnie praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność -  zgłoś do nas swoją kandydaturę.

Możemy razem stworzyć coś wyjątkowego.

Obowiązki:

Zarządzanie i organizacja pracy zespołu:

- Zarządzanie i monitorowanie efektywności zespołu pracowników: rejestratorki, higienistki, asystentki, serwisanta, pani sprzątająca;

- Efektywne zarządzanie czasem Kliniki poprzez tworzenie, monitorowanie i optymalizację grafików pracy;

- Terminowa realizacja założonych planów dziennych, tygodniowych, miesięcznych;

- Zarządzanie procesami niezbędnymi do efektywnej pracy Kliniki (przepływ informacji, jakość obsługi Pacjentów, plany treningowe dla zespołów);

-Zarządzanie procesem rekrutacji nowej kadry lekarskiej

Zarządzanie i rozwój zespołu:

- Zarządzanie obecnościami w pracy, wraz z planowaniem urlopów oraz zmianami w grafiku w razie urlopów zdrowotnych;

- Ustalenie priorytetów działań w zespole oraz przygotowywanie indywidualnych planów rozwojowych wraz z organizacją niezbędnych treningów i monitorowaniem postępów;

- Dbanie o atmosferę w pracy, dynamizowanie i motywowanie podległych pracowników;

- Organizacja oraz prowadzenie spotkań zespołowych;

Zarządzanie inicjatywami skupionymi na rozwoju Kliniki:

- Analizowanie oraz dynamiczne rozwijanie kanałów przychodowych Kliniki;

- Koordynacja strategicznych inicjatyw ukierunkowanych na zwiększenie konkurencyjności Kliniki (np. cyfryzacja dokumentacji medycznej, usprawnienie procesów wewnętrznych, ulepszenie dokumentacji marketingowej);

- Koordynacja działań marketingowych w Klinice, wraz z zarządzaniem treścią strony internetowej oraz informacjami udostępnianymi w mediach społecznościowych;

Współpracowanie z kontrahentami zewnętrznymi oraz zarządzanie czynnościami administracyjnymi:

- Współpraca z dostawcami, podwykonawcami, serwisantami;

- Administracja sprzętu medycznego, biurowego, informatycznego;

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

- Atrakcyjny system premiowy;

- Otwartość na zmiany, umożliwiające wdrożenie kreatywnych pomysłów i usprawnień;

- Pracę w zgranym zespole, który wciąż doskonalą swoje umiejętności;

- Pracę w dynamicznej Klinice pracującej z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi;

- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzna;

- Elastyczny System zatrudnienia;

Wymagania

- Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, z doświadczeniem w roli przełożonego

- Umiejętność rozwiązywania problemów, konfliktów, nieścisłości;

- Zdolność szybkiej analizy sytuacji oraz podejmowania decyzji pod presją czasu;

- Silnie rozwinięte zdolności organizacyjne. samodzielność, terminowość oraz umiejętność ustalania priorytetów dla siebie i zespołu;

- Empatia, umiejętność pracy z ludźmi, kontaktowość;

- Zdolność zarządzania kilkoma rzeczami jednocześnie;

- Szybkość przyswajania nowej wiedzy;

- Zarządzanie zespołem z minimum dwuletnim stażem; doświadczenie w prowadzeniu kliniki medycznej będzie widziane jako duży atut;

- Znajomość i doświadczenie w pracy z dokumentacją medyczną;

- Biegłość w obsłudze komputera, wraz z obsługą programów: Microsoft Office, Excel, Outlook, Power Point;

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym- minB2 umożliwiającą komunikację z zagranicznymi pacjentami oraz kontrahentami;

Zainteresowanych prosimy o wysłanie cv wraz ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologii i Ortodoncji FRESHMED została stworzona przez dwie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia