Fizjoterapeuta - TERMY-region Owernia-Rodan-Alpy, dep. Cantal (nr 15)

IPF Medical

61-814 Poznań, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Szukamy FIZJOTERAPEUTÓW, którzy są gotowi podjąć pracę w TERMACH we wschodniej FRANCJI.

Bardzo malowniczy region: Owernia-Rodan-Alpy, departament Cantal (nr 15)

Zakres zadań:

• masaże przy użyciu wody termalnej, ćwiczenia oddechowe,
• opieka nad pacjentami z grupy: reumatologia (schorzenia reumatyczne, zwyrodnienia stawów, artroza, rwa kulszowa, nerwobóle, fibromialgia, chroniczne bóle).

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie sezonowej umowy o pracę,
• możliwość zatrudnienia na krótkie kontrakty (3-4 miesięczne),
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 11200 zł. brutto (2578 € brutto),
• płatny urlop,
• bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego),
• bezpłatną nostryfikację dyplomu,
• zwrot kosztów dojazdu do 100 euro,
• bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez cały okres kontraktu

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność i odpowiedzialność,

• empatia w stosunku do pacjenta

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci:

• zespół wspierających Cię ludzi,
• bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
• organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
• wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
• możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach
• pracę w malowniczych zakątkach Francji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 200PLN - 11 250PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi