Fizjoterapeuta, Szpital - region Owernia-Rodan Alpy,

IPF Medical

61-814 Poznań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą ? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację do szpitala w południowo-wschodniej Francji, region Owernia-Rodan Alpy, departament Górna Saubadia (nr 74)

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTY

Miejsce pracy: południowo-wschodnia Francjia, region Owernia-Rodan Alpy, departament Górna Saubadia (nr 74)

Zakres obowiązków i opis placówki:

  • Rehabilitacja pacjentów z oddziałów: chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii.
  • Praca w zespole interdyscyplinarnym,

Oferujemy

  • Francuską umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2619€ brutto/miesiąc (2104 € netto).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
  • Możliwość zakwaterowania tymczasowego przez placówkę kawalerka typu studio w cenie 300€/miesiąc,
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Chęć podjęcia pracy za granicą na okres minimum 10 miesięcy (możliwe podzielenie zatrudnienia na 2 krótsze okresy).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCJA CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

DO USŁYSZENIA !

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 418PLN - 114 220PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta