FIZJOTERAPEUTA-Szpital -Północna Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (60)

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w północnej Francji, region Hauts-de-France, departament Oise (60)

Zakres zadań:

  • rehabilitacja pacjentów dorosłych: ortopedycznych, traumatologicznych, reumatologicznych, neurologicznych, po amputacjach, ambulatoryjnych
  • fizjoterapeuta uczestniczy w planowaniu terapii, w spotkaniach w zespołach interdyscyplinarnych,

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (praca na cały etat – 35 godzin/tydzień),
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznnie ok. 2400€ brutto/miesiąc (ok. 10300  zł brutto), dodatkowo wypłacana jest 13 pensja
  • nowoczesne wyposażenie ośrodka
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego),
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu,
  • zwrot kosztów dojazdu do 100€,
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 85€ )

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta

Nie wymagamy:

  • dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

 Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci

  • zespół wspierających Cię ludzi,
  • bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia,
  • organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach pracę w malowniczych zakątkach Francji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 300PLN - 10 305PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi