Fizjoterapeuta - gabinet prywatny - umowa o pracę - północno-wschodnia Francja

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Cały proces przygotowujący do wyjazdu bezpłatny dla naszych fizjoterapeutów!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu usytuowanego w północno-wschodniej Francji.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Gabinet prywatny- Francja, region Grand Est, departament Mozela (57)

Opis stanowiska:

- Rehabilitacja pacjentów reumatologicznych, traumatologicznych, neurologicznych, pulmonologicznych, masaż.

Oferujemy:

- Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).

- Praca w wymiarze 35h na tydzień (dziennie ok 25 pacjentów).

- Wynagrodzenie: ok. 12 536 zł brutto/ miesięcznie (ok. 2900€ brutto/miesiąc).

- Zakwaterowanie: mieszkanie 80 m2 mieszczące się w niedalekiej odległości gabinetu, za ok. 500 EUR miesięcznie.

- Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).

- Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.

- Pokrycie kosztów podróży do Francji.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Samodzielność i odpowiedzialność.

- Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

- Dodatkowych kursów.

- Doświadczenia zawodowego.

- Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 536PLN - 12 540PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi