Fizjoterapeuta - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Cały proces przygotowujący do wyjazdu bezpłatny dla naszych fizjoterapeutów!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : FIZJOTERAPEUTY, dla centrum rehabilitacyjnego usytuowanego w północnej części Francji.

Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji, Francja,region Hauts-de-France, departament Oise (nr 60)

Opis stanowiska:

  • Centrum rehabilitacji jest ośrodkiem opieki średnioterminowej oraz dziennej.
  • Pacjenci z zakresu ortopedii, neurologii, rehabilitacji oddechowej
  • Praca w zespole interdyscyplinarny.
  • Centrum wyposażone w nowoczesny sprzęt posiada salę do rehabilitacji, do ergoterapii oraz basen do balneoterapii.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
  • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
  • Wynagrodzenie: ok. 12 177 zł brutto/ miesięcznie (ok. 2793,00 € brutto/miesiąc).
  • Bezpłatne zakwaterowania przez 6 miesięcy
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100 €
  • Pomoc w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 170PLN - 12 180PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
2% za staż pracy i 5% premia roczna wypłacana 2 razy do roku lub na koniec umowy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia