Fizjoterapeuta, Centrum Rehabilitacji, Francja region wschodni: Burgundia Franche – Comté,

IPF Medical

61-814 Poznań, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz pracy, w której mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę we Francji

w CENTRUM REHABILITACJI.

Bardzo malowniczy region wschodni: Burgundia Franche – Comté, dep. Górna Saona

Zakres zadań:

  • rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych (pacjenci po amputacjach, z protezami kolana, biodra, barku)
  • rehabilitacja pacjentów neurologicznych (pacjenci z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, po urazie głowy, z hemiplegią).

Oferujemy:

  • zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 2500 do 2629 Euro/miesiąc (ok. 11000 do 11600 zł brutto),
  • nowoczesne wyposażenie ośrodka,
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu
  • zwrot kosztów dojazdu do 250 euro

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta

Nie wymagamy:

  •  dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli się do nas zgłosisz, zapewnimy Ci:

  • zespół wspierających Cię ludzi,
  • bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
  • organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
  • możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij aplikację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 000PLN - 11 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
przy umowie na czas okreslony - 10% premii
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta