Firmware Test Engineer

Katowice, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1150779

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Firmware Test Engineer do firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowanej w Katowicach.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Tworzenie i testowanie oprogramowania
• Ocenę jakości produktów
• Projektowanie, opracowanie, zautomatyzowanie i uruchamianie aplikacji w zakresie funkcjonalności i integralności systemu
• Współpracę z testerami w celu znalezienia defektów produktów, określenie przyczyn wprowadzanie poprawek

Idealny kandydat posiada:

• Wykształcenie wyższe z Informatyki, Inżynierii komputerowej, Elektrotechniki lub innej dziedziny technicznej
 • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Znajomość języków programowania: C#, C/C++ lub Python
 • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
 • Doświadczenie w Software Design verification lub Testing/Quality Assurance role
 • Doświadczenie w branży automatycznej i w pracy na sterownikach PLC
 • Znajomość sieci

Mile widziane:

 • Doświadczenie w korzystaniu ze sprzętu laboratoryjnego (oscyloskopy, zasilacze, odbiorniki elektroniczne DC i generatory przebiegów)
• Umiejętność czytania schematów elektronicznych

 Klient oferuje:

• Prywatna opieka zdrowotna
• Możliwość rozwoju poprzez jasną ścieżkę kariery
• MyBenefit
• Prywatne ubezpieczenie na życie
• Finansowanie szkoleń
• Praca w zespole specjalistów dla międzynarodowego lidera w branży
• Możliwość pracy częściowo zdalnej

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis